Jdi na obsah Jdi na menu
 


1)Jméno a Příjmení:Karolína Jebavá
2)Místo bydliště: Masarykova 865, Kolín 2, 280 02
3)datum narození: 1.února 1995
4) vaše domácí zvířata (a něco o nich,...):okrasná vodní želvička Luciánek-je mu 6 let a koupili sme si ho asi 2 měsíce po narození..dáváme mu zdravou stravu a 1 tejdně mu čistíme akvárko, aby byl spokojenej..taky mu jednou za měsíc koupíme živý rybičky, protože kdyby byl normálně vypuštěnej do řeky, tak by si tam taky lovil živý rybičky..vypadá spokojeně a asi mu už budem muset koupit větší akvárko, protože si už ani pomalu nemůže zaplavat..a taky plánujeme ňákýho kamaráda nebo kamarádku dokoupit, aby nebyl sám..tak to je asi fšechno..=))
5)něco o vás, co chcete (vaše zájmy, škola, ....): Tak třeba že mi je 12, chodim na kolínskej gypl a zájmy-sníh (lyžování, koulování =D) ale taky si ráda jednou za rok vyjedu s rodičema k moři..dělala sem 3 roky tenis, asi 2 roky keramiku a teď chodim na němčinu (ve škole mám angličtinu)..
6)vztah ke zvířatům: velmi dobrej..A to že třeba někoho napadl medvěd, pes a podobně mě nevodradí, protože ten mwdvěd třeba chránil svoje medvíďata a neudělal to úmyslně!! Žádný zvíře nenapadne člověka, pokud nemá důvod!!
7)bydlíte v soukromém domě nebo bytě?:bydlim v paneláku v bytě
8) Žijete ve městě nebo na vesnici?: ve městě..ale až budu dospělá, budu bydlet na vesnici a koupim si pejska a v zoo si adoptuju 2 tygry =)
9) Třídíte odpad?:Jenom petlahve a sklo..jednou sme skoušeli i papír..
10) kontakt na vás (váš e-mail, ICQ, adresa,..):Kontakty: e-mail:
Karolka.37@seznam.cz
ICQ:357 769 895

P.S.: mám stránky: www.enoonunoo.blog.cz